Info huvilisele

Jääb loota, et ka sel aastal on meil welsh corgi cardigani ja / või welsh corgi pembroke kutsikaid. Me küll planeerime oma aretustegevust pikalt ette, kuid aretuskoeraks ei sobi mitte iga koer ega ei sobi ka mitte iga isend. Seega võivad plaanid vahel saada täieliku muutuse. Iga aretuskoer on läbinud nõutud terviseuuringud, tõule omase iseloomu ja välimikuga koer. Iseloom on äärmiselt oluline aspekt mõlemas tõus – nad peavad olema sõbralikud ja toredad perelemmikud, kellega on lust koos elada ka hea õnne puhul 16 aastat.

Meie kennelis ei ole nimekirja ootel olevatest inimestest. Me soovitame kirjutada endast meile kiri oma visiooniga, milline uus koer olla võiks. Me võtame ühendust, kui meil on sündinud pesakond ja selles on vaba kutsikas. Arvestama peab, et mitte kõik kutsikad ei otsi kodu – on neid, kes jäävad kasvataja koju kasvama vmt olukorrad.

Tutvu meie koertega siin kodulehel, tule näitustele tere ütlema. Külaskäigud on toredad, kuid üldiselt raske planeerida – minu muu koerandusalase tegevuse tõttu on enamus õhtuid / nädalavahetusi kinni. Kui oled e-kirja saatnud ja pole kiiresti vastust saanud, ära muretse – me jõuame sinuni. Kõige eelneva juures arvesta, et kutsika võtmine ei ole kiire otsus. Vahel läheb kiiremini, vahel ka kuni paar aastat enne kui SINU kutsikas sünnib – kõik oleneb, millised on sinu soovid ja millised on meie võimalused.

Kõik kutsikad, kes meie kennelis sünnivad, saavad Eesti Kennelliidu tõutunnistuse (EKL/FCI). Nad on mitu korda saanud siseparasiitide vastu tõrjet, on eakohaselt vaktsineeritud, märgistatud mikrokiibiga ja neil on EU veterinaarpass. Oluline on ilmselt märkida, et meie kasvandikud saavad kaasa kenakese kutsika hooldusraamatu ja 24/7 abist, kui seda vaja.

Astrid Lundava
kennel Astersland
Estonia