kennel
Astersland
welsh corgi pembroke
welsh corgi cardigan

Kutsikad

Hetkel kutsikaid ei ole.

Meie varasemad pesakonnad:

Teadmiseks kutsikahuvilisele

Kui võtate ühendust, kirjutage endast ja sellest, miks soovite kutsikat. Saan palju e-kirju, kus küsitakse kas on kutsikaid müüa. Ei ole. Nii lihtsalt ongi. Ma ei broneeri kutsikaid ette, ei pane huvilisi järjekorda kuni pole inimesega kohtunud.

Seega võtke meiega esimest korda ühendust e-maili teel. Seda kirja saan ma lugeda keskendunult ja siis vastata. Telefonikõne on tore, aga teist ei jää maha ühtegi märki, millest teid pärast tuvastada. Uskuge – te kõne ei ole ilmselt ainus!

Minu käest ei tasu küsida soovitusi teiste kasvatajate / teiste pesakondade kohta. Mina tean, millised on minu koerad, kuidas olen üles kasvatanud oma pesakonnad. Ma ei tea kuidas seda teised teinud on. Milline on kutsikate ema iseloom, millise iseloomuga kutsikad. Kuidas kutsikate kasvamistingimused, söötmine, treening olnud. Seega – kui kirjutate minule, siis soovite ilmselt kennel Astersland koera. Teiste kasvatajate kontaktid leiate tõuühingu kodulehelt.

Üldiselt ei kutsu ma inimesi külla lihtsalt tõuga tutvuma. Parim koht on siiski koertenäitused, kus on seda tõugu väga erinevaid koeri kohapeal. Ma kutsun külla need, kes võiksid peale oma toreda e-maili kirjutamist sobida kutsika omanikuks. Vot siis veedame teiega meie juures veidi aega. Räägime selle pesakonna vanematest, kutsikatest, tõust üldiselt jne. Minule võib alati näitustel ligi astuda ja arutada. Püüdke mõista, et enne näituse ringis hindamist selleks aega suurt pole. Kannatust vaid ja peale näituseringi vestelda :)

Ma töötan igapäevaselt raamatupidajana, olen koerte välimikukohtunik. Rääkimata siis kodusest elust ja koertega tegelemisest. Püüdke aru saada, kui oma e-mailile kohe vastust ei saa. Mul tõesti võibki olla kiire oma tööga seoses või olen koertenäitust hindamas. Andke aega ka mul keskenduda ja vastata. Kutsika võtmine ei ole kindlasti „kes ees, see mees“ üritus.

Kui oled kirjutanud kutsikahuvilise kirja meie kennelile, kuid lisaks saatnud selle ka teistele kennelitele, siis anna teada kui kutsika leidsid. Ilmselgelt tahtsid sa saada „kutsikat“, mitte kennel Astersland kutsikat.

  • Meile külla tulles tulete külla meie koju, koht kus me elame. Me ei ole loomaaed, kus saab loomi vaatamas käia, nendega mängimas.
  • Peate arvestama, et ma ei kanna vastutust kui koer hüppab peale teile ja määrib teie valged püksid ära. Koerad võivad ajada karva, see on loomulik!
  • Väikesed lapsed on toredad, kuid parim mõte ei ole nendega tulla kutsikatele külla! Kutsikad kakavad ja pissivad, laps võib sinna sisse astuda/istuda. Kutsikad hammustavad, närivad, tirivad – nagu nende vanusele kohane. Väike laps saab haiget ja ilmselt mitte parima kogemuse koeraga!
  • Mõtle, kui kauaks sa külla tulid. Vaatamata sellele, et olete juba kaugele jõudnud, pean ikkagi hoolitsema teiste koerte eest, toitu tegema, poes käima jne. Võib juhtuda, et samal päeval tuleb keegi teine ​​kutsikaid vaatama. Püüa kinni pidada kokku lepitud ajast.
  • Mõtle aegsasti mis küsimused meelel on, parem kirjuta need üles – nii leiavad nad ka vastuse armsate kutsikate seltskonnas!